Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Secret Lives

Raamat

Secret Lives

Autor: DIANE CHAMBERLAIN

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

12.54 11.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 21.11

Sisukirjeldus

A complex tale of the power of love from Diane Chamberlain, bestselling author of The Midwife's Confession and Necessary Lies. Perfect for fans of Jodi Picoult and Susan Lewis.

Lisainfo
ISBN 9781447256472
Ilmumisaasta 2014
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 464 lk
Mõõt 197x130x28 (mm)
Kirjastus Pan Macmillan
Lisamise aeg: 09.11.2013

12.54 11.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 21.11

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.