Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Scourge of Rome

Raamat

Scourge of Rome

Autor: Douglas Jackson

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

This new novel in the epic series sees Gaius Valerius Verrens banished from Rome only to be caught up in one of the most savage uprisings the Roman Empire has ever witnessed: the Judaean rebellion and the siege of Jerusalem. For fans of Simon Scarrow and Ben Kane.

Lisainfo
ISBN 9780593070581
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 240x156x33 (mm)
Kirjastus BANTAM PRESS
Lisamise aeg: 13.04.2015

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.