Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Say Nothing

Raamat

Say Nothing

Autor: Brad Parks

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Trade paperback. The UK debut of an award-winning American thriller writer, about a judge whose 6-year-old twins are abducted. With appeal to fans of Linwood Barclay and Harlen Coben.

Lisainfo
ISBN 9780571332687
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 234x153x36 (mm)
Kirjastus Faber & Faber
Lisamise aeg: 01.12.2016

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.