Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Savage Magic

Raamat

Savage Magic

Autor: Lloyd Shepherd

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

An ambitious historical thriller of witches, madness and murder set in 19th century London, from the author of the critically acclaimed "The English Monster". For fans of C.J.Sansom, Diane Setterfield and Wilkie Collins. Now in paperback.

Lisainfo
ISBN 9781471136085
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x130x33 (mm)
Kirjastus Simon & Schuster
Lisamise aeg: 03.10.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.