Показать мобильную версию

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Главная страница / Книги / Наука / Популярные науки / SAPIENS. INIMKONNA LÜHIAJALUGU

Книга

SAPIENS. INIMKONNA LÜHIAJALUGU

Автор: Yuval Noah Harari

* * * * * * * * * * Оцени и прокомментируй (1)

29.50 €Püsikliendile: 28.03 €

Доставка: Четверг 28.05

Содержание

Saja tuhande aasta eest elas maakeral vähemalt kuus liiki inimolendeid. Praegu on neid kõigest üks – Homo sapiens. Kuidas on neist kunagistest lihtsatest ahvidest saanud maailmavalitsejad? Miks kadusid teised liigid? Kas sama saatus võib ühel päeval tabada ka meid?

Dr Yuval Noah Harari „Sapiens. Inimkonna lühiajalugu“ saab alguse ligi 70 000 aasta tagusest ajast, mil hakkas välja kujunema inimteadvus, ning uurib esmalt, missugust rolli mängis Homo sapiens globaalsete ökosüsteemide kujunemises ja mil moel pandi alus tänapäevase maailma tekkele. Seejärel vaadeldakse võimsaimate impeeriumide tärkamist ja arenemist ning seostatakse ammuseid suundumusi tänapäevaste teadussaavutustega, uurides üksiksündmusi laiemate ideede kontekstis.

Dr Harari kutsub lugejat ka tulevikku vaatama. Mõne viimase aastakümne jooksul on inimene asunud oma tahtele allutama loodusliku valiku seadusi, mis on nelja miljardi aasta vältel kujundanud elu maakeral. Meil on tekkimas võime kujundada mitte üksnes endi ümber olevat maailma, vaid ka iseennast. Kuhu see meid välja viib? Kelleks me õigupoolest saada soovime?

Kaartide, fotode ja skeemidega ilmestatud köitev jutustus ei jäta ükskõikseks kedagi, kellele lähevad korda meie minevik ja tulevik.

New York Timesi bestseller

Bill Gates soovitab:„Ma soovitan seda raamatut kõigile, keda võib paeluda maailma varase ajaloo lihtne ja kaasahaarav käsitlus … Seda on raske käest panna.“

Siim Maaten ja Kaisa Roover soovitavad: "Tunnustatud ajalooprofessori raamat, mis uurib kuidas bioloogia ja ajalugu on meid vorminud. Arutleb selle üle, mis on olla inimene ja kuhu me teel oleme." 

Технические данные
Штрихкод 9789949560592
Год издания 2016
Язык на эстонском языке
Формат Твёрдый переплёт
Страниц 560 стр
Размер 216x153x37 (мм)
Переводчик(-и) ANU PÕLDSAM
Издательство ÄRIPÄEV
Серия IMELINE AJALUGU
Дата первого поступления: 01.10.2016

29.50 €

Доставка: Четверг 28.05

Тот же автор

Топ категория

Связанные товары

Кто купил, покупает также

Комментарии (1)

Parim kokkuvõte inimkonnast ja tema saavutustest ning allakäikudest. See raamat on täis fakte, mida ma ei teadnud, aga olen õnnelik, et neid nüüd tean. See on raamat, mida võib lugeda paari aasta pärast uuesti ja teada saada nii palju uusi fakte, sest ühe korraga ei ole võimalik nii palju infot meelde jätta,

В приложении : Markus Raudvee | 25.01.2018

* * * * * * * * * *
Комментарии в социальных сетях

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.