Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Saladin Murders

Raamat

Saladin Murders

Autor: Matt Rees

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

New paperback edition of the second Omar Yussef mystery, set in Gaza. The first in the series, "The Bethlehem Murders", was a critical and commercial success, and this is guaranteed a warm reception, with a new distinctive cover that builds on the brand. It will appeal to fans of Ian Rankin, Agatha Christie, and Jason Goodwin's "The Janissary Tree". 'Omar Yussef is a splendid creation.' Colin Dexter

Lisainfo
ISBN 9781843546481
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 178x111x24 (mm)
Kirjastus ATLANTIC BOOKS
Lisamise aeg: 17.12.2010

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.