Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Running the Maze

Raamat

Running the Maze

Autor: Jack Coughlin

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Book 5 in the series focusing on the solitary activities of a sniper, for fans of Andy McNab and Chris Ryan. Kyle and the sister of a murdered medic travel to Pakistan to investigate the truth behind a mass murder.

Lisainfo
ISBN 9781447223191
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 197x132x27 (mm)
Kirjastus PAN
Lisamise aeg: 27.11.2012

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.