Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Road to Reckoning

Raamat

Road to Reckoning

Autor: Robert Lautner

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Set in 1837, this is the story of 12-year-old orphan Thomas Walker and his treacherous journey home through the wide open lands of America. Ideal for fans of "Cold Mountain" and "True Grit". Robert Lautner is the pseudonym for an internationally-published historical author.

Lisainfo
ISBN 9780007511303
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 197x130x19 (mm)
Kirjastus HARPER COLLINS PUBLISHERS
Lisamise aeg: 03.10.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.