Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Ridge

Raamat

Ridge

Autor: Michael Koryta

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A new supernatural thriller from the internationally bestselling author. A man discovers a deadly force that has plagued an idyllic town for over a century. With appeal to fans of Stephen King and Dean Koontz.

Lisainfo
ISBN 9781444707663
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 196x132x23 (mm)
Kirjastus HODDER & STOUGHTON
Lisamise aeg: 02.11.2012

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.