Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Reviver

Raamat

Reviver

Autor: Seth Patrick

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

An action-packed supernatural thriller from a debut author, now in paperback. Ideal for fans of Justin Cronin, Stephen King and Dean Koontz, it features 'revivers', who are able to raise the dead.

Lisainfo
ISBN 9781447213390
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Kirjastus PAN
Lisamise aeg: 09.11.2013

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.