Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Restoration of Otto Laird

Raamat

Restoration of Otto Laird

Autor: Nigel Packer

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

As featured on Radio 4 Book at Bedtime this is a novel full of charm and character -- perfect for readers of The Hundred Year Old Man Who Climbed Out of the Window and Disappeared and Major Pettigrew's Last Stand

Lisainfo
ISBN 9780751553079
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 352 lk
Mõõt 198x126x28 (mm)
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Lisamise aeg: 03.10.2014

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.