Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Red Wolf

Raamat

Red Wolf

Autor: LIZA MARKLUND

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The first UK release of a bestselling Swedish thriller author. Marklund has sold over 9 million copies of her books in 30 languages, and her novels are due to be adapted into films in Sweden. With appeal to fans of Henning Mankell and Stieg Larsson, this features a reporter who goes on the trail of a deadly psychopath. 'Dynamic plots with suspense throughout' Kathy Reichs

Lisainfo
ISBN 9780552162319
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 204x128x34 (mm)
Kirjastus CORGI BOOKS
Lisamise aeg: 17.12.2010

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.