Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Raven's Head

Raamat

Raven's Head

Autor: KAREN MAITLAND

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Trade paperback. A new novel from the author of "Company Of Liars" and "The Vanishing Witch", which is also out in paperback this month. A dark, gothic tale about blackmail, sacrifice and experimentation, ideal for fans of Kate Mosse and Deborah Harkness.

Lisainfo
ISBN 9781472215062
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 234x153x38 (mm)
Kirjastus HEADLINE REVIEW
Lisamise aeg: 15.11.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.