Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Rabble

Raamat

Rabble

Autor: Rosie Best

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A darkly thrilling urban novel featuring shape-changing gangs, this will appeal to readers of Neil Gaiman, Kate Griffon and Tom Pollock. The follow-up to "Skulk", it's part of an ongoing series.

Lisainfo
ISBN 9781783450190
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 210x150x22 (mm)
Kirjastus Angry Robot
Lisamise aeg: 19.05.2014

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.