Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Rabble

Raamat

Rabble

Autor: Rosie Best

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A darkly thrilling urban novel featuring shape-changing gangs, this will appeal to readers of Neil Gaiman, Kate Griffon and Tom Pollock. The follow-up to "Skulk", it's part of an ongoing series.

Lisainfo
ISBN 9781783450190
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 210x150x22 (mm)
Kirjastus Angry Robot
Lisamise aeg: 19.05.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.