Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Queens of Innis Lear

Raamat

Queens of Innis Lear

Autor: Tessa Gratton

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

31.38 €Püsikliendile: 29.81 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 07.05

Sisukirjeldus

Inspired by Shakespeare's King Lear, dynasties battle for the crown in Tessa Gratton's debut epic adult fantasy, a story of deposed kings and betrayed queens for fans of Red Rising and Queen of the Tearling.

Lisainfo
ISBN 9780765392466
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 576 lk
Kirjastus St Martin's Press
Lisamise aeg: 01.08.2018

31.38 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 07.05

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.