Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Queen & Country

Raamat

Queen & Country

Autor: Shirley McKay

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The 5th mystery featuring sleuth Hew Cullan, set in 1587. Will appeal to fans of Hilary Mantel and C.J. Sansom, as it incorporates real historical figures into the action.

Lisainfo
ISBN 9781846973123
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 226x154x24 (mm)
Kirjastus POLYGON
Lisamise aeg: 01.06.2015

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.