Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Project Prometheus

Raamat

Project Prometheus

Autor: Aden Polydoros

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

12.54 €Püsikliendile: 11.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 01.03

Sisukirjeldus

A dark psychological thriller perfect for fans of All Fall Down by Ally Carter and the Jason Bourne series.

Lisainfo
ISBN 9781640631892
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 400 lk
Kirjastus Entangled Publishing, LLC
Lisamise aeg: 17.09.2018

12.54 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 01.03

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.