Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Koolieelikud / Pixel Craft Superheroes

Raamat

Pixel Craft Superheroes

Autor: Anna Bowles

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A new range of sticker activity books that allow kids to build an 8-bit world with creative possibilities. Each book includes a card stencil sheet of characters, animals and objects, and more than 3000 colour brick stickers. With appeal to fans of Lego and Minecraft.

Lisainfo
ISBN 9781782968375
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 280x210x5 (mm)
Kirjastus AUTUMN PUBLISHING
Lisamise aeg: 02.05.2015

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.