Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Perfect on Paper

Raamat

Perfect on Paper

Autor: Gillian Harvey

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

15.29 €Püsikliendile: 14.53 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 23.07

Sisukirjeldus

Clare's life might look 'perfect on paper', but she's ready to shake things up and put herself first for once... A fun and uplifting novel from Gillian Harvey, author of Everything is Fine. Perfect for fans of Anna Bell and Fiona Gibson.

Lisainfo
ISBN 9781409191896
Ilmumisaasta 2021
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 320 lk
Kirjastus Orion Publishing Co
Lisamise aeg: 10.05.2021

15.29 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 23.07

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.