Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Perfect Neighbours

Raamat

Perfect Neighbours

Autor: Rachel Sargeant

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The perfect neighbours tell the perfect lies... *** A TOP TEN KINDLE BESTSELLER *** A dark and twisty psychological thriller from a rising star in the genre, perfect for fans of THE COUPLE NEXT DOOR. When Helen moves into an exciting new neighbourhood, she finds herself in a web of evil with no escape.

Lisainfo
ISBN 9780008276744
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 334 lk
Kirjastus HarperCollins Publishers
Lisamise aeg: 11.03.2019

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.