Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / People We Were Before

Raamat

People We Were Before

Autor: Annabelle Thorpe

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A bold, dark, romantic debut set in war-torn 1990s Croatia, for fans of Victoria Hislop and Louis de Bernieres.

Lisainfo
ISBN 9781784299484
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 384 lk
Mõõt 232x155x30 (mm)
Kirjastus QUERCUS PUBLISHING
Lisamise aeg: 10.09.2015

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.