Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Penelope Crumb Never Forgets

Raamat

Penelope Crumb Never Forgets

Autor: Shawn K Stout

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The 2nd book in the hilarious and heartwarming series for fans of Clarice Bean, Tracy Beaker and Agatha Parrot. Ages: 8+

Lisainfo
ISBN 9781782062615
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 196x129x17 (mm)
Kirjastus Quercus Publishing Childrens
Lisamise aeg: 28.11.2013

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.