Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Pelagia and the Black Monk

Raamat

Pelagia and the Black Monk

Autor: BORIS AKUNIN

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Sister Pelagia, a nun in the 19th century Russian town of Zavolzhsk, returns for a second tale of monastic intrigue, murder and adventure. Pelagia is firmly in the tradition of both Miss Marple and Father Brown, and the popularity of Precious Ramotswe bodes well for another unusual female sleuth. Akunin is the author of the successful Erast Fandorin detective novels, and these novels are bestsellers already in Russia and Italy.

Lisainfo
ISBN 9780753823750
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 193x130x29 (mm)
Kirjastus PHOENIX HOUSE
Lisamise aeg: 17.12.2010

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.