Показать мобильную версию

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Главная страница / Книги / Экономика / Бизнес и управление / PALGATÖÖGA RIKKAKS. KUIDAS LÕPETADA ENDA ODAVMÜÜK JA SAADA TURU PARIMAT PALKA

Книга

PALGATÖÖGA RIKKAKS. KUIDAS LÕPETADA ENDA ODAVMÜÜK JA SAADA TURU PARIMAT PALKA

Автор: EKKE LAINSALU

* * * * * * * * * * Оцени и прокомментируй (1)

23.90 22.71 €

Доставка: Срочная доставка: завтра, 22.07

Содержание

Kas üks kuupalk aastas juurde tunduks hea pakkumisena? Kui jah, siis see on kõigest 8% praegusele su palgale juurde. Selle raamatu eesmärk on aidata saavutada palju priskem, 10 - 30% suurune palgatõus.

Väga suur hulk inimesi töötab töötasu eest, mis ei vasta nende tegelikule panusele ja koormusele. Tööd on palju, kuid palk ei ole rõõmustav. Vastuseks palgatõusu küsimusele öeldakse neile, et eelarves ei ole raha või et räägime poole aasta pärast. Ja enamus inimesi lepib selle vastusega ning ootab pikisilmi palgatõusu, mida aga ei saabugi.
See tegevusetus läheb neile maksma iga aasta sadu ja tuhandeid eurosid raha, mida nad ei saa kunagi tagasi.
Kui panna su praegusele sissetulekule juurde üks kuni kaks kuupalka, siis on see suur raha, mida saaks investeerida oma tuleviku kindlustamiseks. Sellest lahutab sind ainult üks tegevus – tuleb minna ja küsida. Ja mitte lihtsalt küsida, vaid teha seda nii, nagu varem ei ole küsitud.


Tuntud koolitaja Ekke Lainsalu raamat õpetab lihtsad ja senikasutamata tehnikad, mis aitavad saada unistuste palgatõusu. Ilmselt on see üks vähestest raamatutest, mille soetushind võib end 100-kordselt tagasi teenida.

Технические данные
Штрихкод 9789949010011
Год издания 2019
Язык на эстонском языке
Формат Мягкая обложка
Страниц 224 стр
Размер 189x131x11 (мм)
Дата первого поступления: 18.03.2019

23.90 22.71 €

Доставка: Срочная доставка: завтра, 22.07

Тот же автор

Топ категория

Кто купил, покупает также

Комментарии (1)

Tuleb tunnistada, et raamat on parem ja sisukam kui ma eelnevalt arvasin. Müügikoolitaja Ekke Lainsalu käsitleb põhjalikult kuidas sellises olulises küsimuses, nagu parema palga saavutamine, rakendada müügitöö komponente, mis ei ole olemuslikult mingi tsikipriki, vaid mille alused baseeruvad loogikal, teadlikkusel, vaatenurga avardamisel ning enda hindamisel. Ei nõustu autoriga päris kõiges, eriti selles, mis puudutab palgasoovi avaldamist või mitte avaldamist uuele töökohale kandideerimisel milline käsitlus lähtub utreeritult vähempakkumise ideest. Selle küsimiseks on rohkem põhjuseid kui vaid kandidaadile n-ö hinnasildi külge panemine. Sellele vaatamata sisukas ja kasulik raamat kõigile töövõtjatele, eriti aga neile, kes tööandjatele sisulist väärtust loovad, aga kelle palk ei vasta tööpanusele või keda tööga üle kuhjatakse.

В приложении : Taavi Miku | 09.06.2019

* * * * * * * * * *
  • Для введения комментария к товару, пожалуйста войдите в систему.

Комментарии в социальных сетях

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.