Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Pack Up Your Troubles

Raamat

Pack Up Your Troubles

Autor: Pam Weaver

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A moving family drama from the popular saga writer, this will appeal to fans of Maureen Lee and Katie Flynn. Set in the aftermath of WWII, it's nostalgic and engaging.

Lisainfo
ISBN 9781847563620
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 197x129x29 (mm)
Kirjastus HARPER COLLINS AVON
Lisamise aeg: 16.06.2013

Toode pole saadaval

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.