Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Outriders

Raamat

Outriders

Autor: Jay Posey

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

An explosive military SF novel, with appeal to fans of Dan Abnett and Jack Campbell. *Also appeared in January Buyer's Notes*

Lisainfo
ISBN 9780857664501
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x129x30 (mm)
Kirjastus Watkins Media
Lisamise aeg: 03.10.2015

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.