Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Other Side of the World

Raamat

Other Side of the World

Autor: Stephanie Bishop

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A novel of parenthood, love and marriage in the tradition of Rachel Cusk's "A Life's Work" and Maggie O'Farrell's "The Hand That First Held Mine". A couple move to Perth, Australia in the 1960s in an attempt to reinvigorate their lives, but as the southern sun shines a harsh light on them it reveals that this new life is not the answer they were hoping for.

Lisainfo
ISBN 9781472230614
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 240x160x28 (mm)
Kirjastus Headline
Lisamise aeg: 13.04.2015

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.