Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Other Side of the Street

Raamat

Other Side of the Street

Autor: Helen Carey

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A poignant and nostalgic saga about the resilient residents of a south London street during the Second World War. Perfect reading for fans of Katie Flynn and Ellie Dean.

Lisainfo
ISBN 9781472231529
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 544 lk
Mõõt 240x156x50 (mm)
Kirjastus HEADLINE PUBLISHING GROUP
Sari Lavender Road
Lisamise aeg: 10.01.2017

Toode pole saadaval

Sama autor

Samast sarjast

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.