Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / One That Got Away

Raamat

One That Got Away

Autor: Melissa Pimentel

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

12.54 11.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 23.10

Sisukirjeldus

A smart, funny and modern retelling of Jane Austen's "Persuasion" for fans of Mhairi McFarlane, Lindsey Kelk and Sophie Kinsella.

Lisainfo
ISBN 9781405923736
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 352 lk
Mõõt 198x129x23 (mm)
Kirjastus Penguin Books Ltd
Lisamise aeg: 17.05.2016

12.54 11.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 23.10

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.