Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / NOT DEAD ENOUGH

Raamat

NOT DEAD ENOUGH

Autor: PETER JAMES

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The latest murder case for Superintendent Roy Grace, from the bestselling author of "Dead Simple" and "Looking Good Dead". Classy British crime fiction for fans of Ian Rankin and Peter Robinson, set in Brighton. James is also a successful film producer. 'James is a master plotter' "Daily Mail"

Lisainfo
ISBN 9780330446129
Ilmumisaasta 2007
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 624 lk
Mõõt 178x111x41 (mm)
Kirjastus PAN BOOKS
Lisamise aeg: 31.10.2008

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.