Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / No Regrets, Coyote

Raamat

No Regrets, Coyote

Autor: John Dufresne

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A noir novel set in Florida, with biting satire, dark humour and emotional depth. Features Wylie 'Coyote' Melville, a professional therapist and hobbyist forensic consultant who's called to the scene of a horrific crime at a quiet suburban address. With appeal to fans of Carl Hiaasen and Elmore Leonard. 'A novel so good you want to throw a party for it.' Dennis Lehane. Now in paperback.

Lisainfo
ISBN 9781846689765
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x129x28 (mm)
Kirjastus SERPENT'S TAIL
Lisamise aeg: 21.07.2014

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.