Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Name in Blood

Raamat

Name in Blood

Autor: Matt Rees

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Award-winning crime writer Rees sheds his own light on the enigma of 17th century painter Caravaggio's wild life and mysterious death in this inventive novel. With appeal to fans of Jed Rubenfeld and Iain Pears.

Lisainfo
ISBN 9781848879201
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 202x130x22 (mm)
Kirjastus Corvus
Lisamise aeg: 15.09.2013

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.