Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Mountain Can Wait

Raamat

Mountain Can Wait

Autor: Sarah Leipciger

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A lead debut novel for Tinder Press, set in the stunning but sacred Canadian landscape. The story of fathers and sons and the heartache they cause each other, it will appeal to fans of Annie Proulx and David Vann. It also taps into the current nature writing vogue, as Tom, the central character, is a hunter who lives by a hunter's code of honour.

Lisainfo
ISBN 9781472223890
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 234x153x29 (mm)
Kirjastus Headline
Lisamise aeg: 10.01.2015

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.