Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Mighty Dawn

Raamat

Mighty Dawn

Autor: Theodore Brun

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A debut epic adventure set in 8th century Denmark, the first in a new series. Will appeal to fans of Ben Kane and Giles Kristian, but also fans of fantasy such as George R.R. Martin.

Lisainfo
ISBN 9781782399940
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 234x156x55 (mm)
Kirjastus Corvus
Lisamise aeg: 01.12.2016

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.