Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / MEMORY GARDEN

Raamat

MEMORY GARDEN

Autor: RACHEL HORE

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The second novel from the author of "The Dream House", which sold 30,000 copies. For fans of Jojo Moyes, Elizabeth Buchan and Victoria Hislop, it's an emotional and adventurous tale set in Cornwall. Having worked in publishing for many years, and married to the writer D.J. Taylor, Hore is well connected and highly promotable.

Lisainfo
ISBN 9781416511007
Ilmumisaasta 2007
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 420 lk
Mõõt 197x129x27 (mm)
Kirjastus POCKET BOOKS
Lisamise aeg: 19.10.2011

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.