Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Memories of the Storm

Raamat

Memories of the Storm

Autor: MARCIA WILLETT

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Paperback edition of Willett's moving novel about a riverside house in Exmoor that hides a terrible wartime secret. It ties in with the publication of her new hardback "The Way We Were", and will appeal to fans of Maeve Binchy, Rosamunde Pilcher and Penny Vincenzi. From the author of "The Golden Cup", which sold 30,000 copies.

Lisainfo
ISBN 9780552155236
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x129x29 (mm)
Kirjastus CORGI BOOKS
Lisamise aeg: 17.12.2010

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.