Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Me Myself Milly

Raamat

Me Myself Milly

Autor: Penelope Bush

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Milly's had enough of living in her sister's shadow in this engaging, always entertaining and intelligent new novel from the author of "Alice In Time" and "Diary Of A Lottery Winner's Daughter". Fans of Hilary McKay, Sophia Bennett and Cathy Cassidy will love this totally absorbing story of two sisters and a dark secret. Ages: 9+

Lisainfo
ISBN 9781848122529
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x132x19 (mm)
Kirjastus Piccadilly Press
Lisamise aeg: 28.11.2013

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.