Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Masquerade

Raamat

Masquerade

Autor: Joanna Taylor

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A Regency romance novel, the first in a new series from a bestselling author who also writes under the name C.S. Quinn. With appeal to fans of Anne O'Brien and Georgette Heyer.

Lisainfo
ISBN 9780349407289
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x126x23 (mm)
Kirjastus PIATKUS BOOKS
Lisamise aeg: 13.04.2015

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.