Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Mask of Mirrors

Raamat

Mask of Mirrors

Autor: M. A. Carrick

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

15.29 €Püsikliendile: 14.53 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 27.05

Sisukirjeldus

The first in a commercial, character-driven fantasy trilogy, in which a con artist, a vigilante, and a crime lord must unite to save their city, which is slowly being corrupted by dark magic - a debut fantasy perfect for fans of The Lies of Locke Lamora

Lisainfo
ISBN 9780356515175
Ilmumisaasta 2021
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 672 lk
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Lisamise aeg: 25.01.2021

15.29 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 27.05

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.