Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Mariella Mystery: The Disappearing Dinner Lady

Raamat

Mariella Mystery: The Disappearing Dinner Lady

Autor: Kate Pankhurst

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Fans of Clarice Bean, Dork Diaries and Tom Gates will love this seventh title in the series about young detective Mariella Mystery - there's no mystery too mysterious, no problem too perplexing!

Lisainfo
ISBN 9781444012347
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 176 lk
Mõõt 198x129x12 (mm)
Kirjastus Hachette Children's Group
Sari Mariella Mystery
Lisamise aeg: 07.03.2015

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.