Показать мобильную версию

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Главная страница / Книги / Детская литература / Младшего школЬного возраста / MARDIKAPOISS

Книга

MARDIKAPOISS

Автор: M.G. LEONARD

* * * * * * * * * * Оцени и прокомментируй (0)

18.10 €

Доставка: Срочная доставка: завтра, 19.08

Содержание

Kui Darkuse isa, doktor Bartholomew Cuttle, kaob Loodusloomuuseumis lukustatud ruumist, on kõik juhtunust hämmingus ja häiritud. Kuid ajalehed kaotavad loo vastu kiiresti huvi, politsei paneb juhtumi aga kalevi alla.

Darkus peab üksi lahendamata isa kadumise loo. Appi tulevad talle tema kaks parimat sõpra, Bertolt ja Virginia. Üsna juhuslikult saab Darkus endale ka lemmiklooma, mitte koera ega kassi, vaid Baxteri, üsna ebatavalise, lausa hamsteri suuruse mardika. Baxter on vägagi arukas ning tal on mitusada sõpra. Darkus avastab peagi, et need mardikad on kõike muud kui tavalised. Nad on imelised ja intelligentsed superisendid ning võivad olla võtmeks tema isa leidmisel. Kuid putukaid ohustab häving, sest ringi liigub Lucretia Cutter (üsna sarnane Cruella De Vil’ile, tegeleasele raamatust raamatu „101 dalmaatsiakoera“), kellel on murettekitav huvi mardikate vastu ja sugugi mitte õilsad plaanid nende suhtes. Tema ongi Darkuse isa on oma vanglasse luku taha pannud! Mardikad ja lapsed ühendavad oma jõud, et päästa härra Cuttle'i ja teha lõpp Lucretia hirmutöödele.

M.G. Leonardi raamat ei paku üksnes põnevat ja mõnusat musta huumoriga vürtsitatud lugemiselamust, vaid heidab pilgu mardikate maailmale. Te saate tuttavaks suure hulga erinevate eksootiliste mardikatega, kes ka kõik tõeliselt olemas on. Leonard segab loodusteadust, uljaid seiklusi ja salasepitsusi ning tulemuseks on midagi palju enamat kui lihtsalt lugu mardikatest. Raamatu lõpus on väike entomoloogia sõnastik.

Mardikapoiss on triloogia esimene raamat.

Autor M.G. Leonard elab Londonis, on õppinud inglise kirjandust, töötanud Suurbritannia Kuninglikus Rahvusteatris, Shakespeare’i Globe’is, olnud tegev muusikatööstuses. Raamat on tõlgitud 35 keelde.

Технические данные
Штрихкод 9789985553244
Год издания 2018
Язык на эстонском языке
Формат Мягкая обложка
Страниц 320 стр
Размер 200x130x16 (мм)
Переводчик(-и) MARTIINA VIIL
Издательство TIRITAMM KIRJASTUS
Дата первого поступления: 25.04.2018

18.10 €

Доставка: Срочная доставка: завтра, 19.08

Тот же автор

Топ категория

Связанные товары

Кто купил, покупает также

Комментарии (0)
  • Для введения комментария к товару, пожалуйста войдите в систему.

Комментарии в социальных сетях

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.