Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Man V. Nature

Raamat

Man V. Nature

Autor: Diane Cook

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A collection of short stories which expose unsuspecting men and women to the realities of nature, with appeal to fans of George Saunders and Aimee Bender. 'A knockout... every single story could make a great movie.' "New York Times Book Review"

Lisainfo
ISBN 9781780748153
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 272 lk
Mõõt 198x129x19 (mm)
Kirjastus Oneworld Publications
Lisamise aeg: 13.04.2015

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.