Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Loveday Vendetta (Loveday series, Book 11)

Raamat

Loveday Vendetta (Loveday series, Book 11)

Autor: Kate Tremayne

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 21.12

Sisukirjeldus

This sweeping historical drama in the vein of Poldark and Daphne du Maurier will also appeal to fans of Philippa Gregory and Elizabeth Chadwick

Lisainfo
ISBN 9780755347698
Ilmumisaasta 2010
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 480 lk
Mõõt 199x129x32 (mm)
Kirjastus HEADLINE PUBLISHING GROUP
Sari Loveday Series
Lisamise aeg: 17.12.2010

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 21.12

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.