Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Love That Split the World

Raamat

Love That Split the World

Autor: Emily Henry

* * * * * * * * * * Hinda ja kommenteeri (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A debut novel about two teenagers who fall in love as they grapple with the cosmic split that keeps them in different versions of their small town. With appeal to fans of "Sliding Doors" and "We Were Liars".

Lisainfo
ISBN 9781595148513
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 210x140x21 (mm)
Kirjastus MELIA PUBLISHING SERVICES
Lisamise aeg: 10.11.2016

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.