Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Love That Split the World

Raamat

Love That Split the World

Autor: Emily Henry

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

11.71 11.12 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat (tellime välismaalt), hiljemalt 26.02

Sisukirjeldus

A debut novel about two teenagers who fall in love as they grapple with the cosmic split that keeps them in different versions of their small town. With appeal to fans of "Sliding Doors" and "We Were Liars".

Lisainfo
ISBN 9781595148513
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 210x143x29 (mm)
Kirjastus MELIA PUBLISHING SERVICES
Lisamise aeg: 10.11.2016

11.71 11.12 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat (tellime välismaalt), hiljemalt 26.02

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.