Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Noortele / Love Bomb

Raamat

Love Bomb

Autor: Jenny McLachlan

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The follow-up to "Flirty Dancing", focusing on first love (and kissing) with heart, depth and warmth. With a focus on friendship and a subplot of hidden letters left by the protagonist's mum, this is satisfying real-life fiction, mixing light and dark without becoming too issue-based. Fans of Louise Rennison and "Geek Girl" will love it.

Lisainfo
ISBN 9781408856093
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x129x24 (mm)
Kirjastus Bloomsbury Childrens Books
Lisamise aeg: 08.11.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.