Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Noortele / Love Bomb

Raamat

Love Bomb

Autor: Jenny McLachlan

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The follow-up to "Flirty Dancing", focusing on first love (and kissing) with heart, depth and warmth. With a focus on friendship and a subplot of hidden letters left by the protagonist's mum, this is satisfying real-life fiction, mixing light and dark without becoming too issue-based. Fans of Louise Rennison and "Geek Girl" will love it.

Lisainfo
ISBN 9781408856093
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x129x24 (mm)
Kirjastus Bloomsbury Childrens Books
Lisamise aeg: 08.11.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.