Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Lost Angel

Raamat

Lost Angel

Autor: Mandasue Heller

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Trade paperback. Set in Manchester's criminal underworld, Mandasue Heller's new thriller is a spellbinding tale of young love and old scores, and with its mix of grit and glamour it's perfect for fans of Martina Cole.

Lisainfo
ISBN 9780340960103
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 234x154x34 (mm)
Kirjastus HODDER & STOUGHTON
Lisamise aeg: 02.11.2012

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.