Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Loose Connections

Raamat

Loose Connections

Autor: Rosemary Hayes

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

An exciting and mysterious story about a young teenage boy who is hiding a shadowy secret. Will have great appeal for fans of David Almond and Anne Fine. 'Contemporary novel-writing at its most relevant' "The Independent"

Lisainfo
ISBN 9781847802934
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 197x132x19 (mm)
Kirjastus Frances Lincoln
Lisamise aeg: 28.11.2013

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.