Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Long Fall

Raamat

Long Fall

Autor: Julia Crouch

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Trade paperback. A dark psychological thriller for fans of Sophie Hannah and Gillian Flynn. Kate's life has been a well-packaged web of lies since her part in a shattering event as a teen. Now the past may catch up with her in the form of someone who's been looking for her for 30yrs. An author increasing readership.

Lisainfo
ISBN 9781472207203
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 234x153x29 (mm)
Kirjastus Headline
Lisamise aeg: 24.02.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.