Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Lazarus War: Legion

Raamat

Lazarus War: Legion

Autor: Jamie Sawyer

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 01.05

Sisukirjeldus

Book two in this explosive new military science fiction series from one of the brightest new stars in British science fiction - perfect for fans of James S. A. Corey and Jack Campbell

Lisainfo
ISBN 9780356505473
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 512 lk
Mõõt 198x126x33 (mm)
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Sari The Lazarus War
Lisamise aeg: 23.01.2016

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 01.05

Sama autor

Kategooria TOP

Samast sarjast

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.