Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Lavender House

Raamat

Lavender House

Autor: HILARY BOYD

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

13.59 €Püsikliendile: 12.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 06.09

Sisukirjeldus

The delightfully warm and witty new novel on risking everything for a second chance at love, for fans of Erica James and Veronica Henry

Lisainfo
ISBN 9781784294144
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 432 lk
Mõõt 198x129x27 (mm)
Kirjastus QUERCUS PUBLISHING
Lisamise aeg: 17.02.2017

13.59 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 06.09

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.